Otevírací doba:

Po - Pá 8:00 - 18:00

polední přestávka 12:30 - 13:00

vazba diplomových prací Praha

VAZBY DIPLOMOVÝCH PRACÍ

AKCE DIPLOMKY

od 199Kč !!!

*LEVNĚ*
*RYCHLE*

*KVALITNĚ*

*NA POČKÁNÍ*

 

 

O nás

   Naše firma vznikla začátkem roku 1990 a zapojila se velmi úspěšně mezi vzniklé ofsetové a maloofsetové tiskárny na trhu. Po celou dobu trvání si udržela určité postavení hlavně v cenové oblasti tisku, rovněž v rychlosti zpracování zakázek spojeného s vysokou kvalitou. Je samozřejmostí, že jsme řádně evidováni finančním úřadem v Praze 4 - Modřany, ŽIVNOSTENSKÝ LIST č.j. ŽO/0006598/92/HOT/01 ev.č. 310002-0659892.

 

vazba diplomových prací Praha                            vazba diplomových prací Praha                      vazba diplomových prací Praha

   Provádíme maloofsetový tisk na amerických strojích A.B.DICK 369 formátu A4, A3, nebo také na stroji ITEK-975. Tento tisk je velmi progresivním a rychlým tiskovým systémem, ale hlavně cenově dostupným široké veřejnosti.

 

   Dále provádíme vazbu a tisk diplomových, bakalářských a disertačních prací na počkání nebo do 1 hodiny v Praze 2, tel.: 604 438 141, nebo 222 517 634, tedy vazba a tisk diplomek u nás je do 60 minut hotová bez příplatku! Také provádíme knihařské zpracování ve vazbách V1 a V2. Rovněž zajišťujeme kopírování na velkokapacitním laserovém stroji MINOLTA DI 450. Součástí je také digitální tisk z PC a donesených medií. Provádíme zhotovování fotografií z digitálních fotoaparátů v různých formátech a jsme schopni také tisknout různé vizitky zákazníkem zpracované v elektronické podobě. Rovněž provádíme grafické návrhy a zpracování zakázky grafikem dle přání zákazníka.

vazba diplomových prací Praha                         vazba diplomových prací Praha                         vazba diplomových prací Praha

   Pro naši serióznost a vstřícnost jsme připraveni vyjít vstříc i těm nejnáročnějším a nejširším požadavkům zákazníků, kteří doufejme ocení naše služby a se splněným přáním budou odcházet vždy maximálně spokojeni.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

www.tisk-faster.cz ; www.tisk-faster.com

  počítadlo.abz.cz